На нашому сайті ви можете придбати річковий пісок у будь-якому обсязі. Ми допоможемо з доставкою в будь-яку точку Києва та Київської області у достатніх обсягах та за потреби у зручний час. Ви можете залишити заявку через форму зворотного зв’язку або просто зателефонувати нашим менеджерам. Відвантаження здійснюється власним автопарком, що гарантує нашим клієнтам своєчасність та короткі терміни постачання. Працюємо із забудовниками, житлово-комунальним господарствами та приватними особами.

Вартість: 150 грн/тонна
  Пісок річковий з доставкою по Києву та області.

  Пропонуємо замовити пісок річковий з доставкою у Києві та Київській області протягом 24 годин після оформлення заявки. Якість матеріалу підтверджена сертифікатами на нашому сайті. Доставляємо пісок своєю спецтехнікою. Наша компанія займається постачанням річкового піску по Києву та області. Ми гарантуємо клієнтам якість товарів та розцінки за 1 м3.

  Галузь застосування

  Річковий пісок – сировина природного походження, яку видобувають у річках та озерах. Річковий пісок пройшов фільтрацію водою, тому не містить у складі сміття, глини, щебеню. Чистий продукт підходить для приготування будівельних та оздоблювальних сумішей: штукатурок, затирок. Річковий пісок є найчистішим у порівнянні з кар’єрним. У ньому міститься домішок менше 0,6-0,7%, проте загалом у такому будівельному піску міститься багато діоксиду кремнію SiO 2 .

  Річковий пісок дістають земснарядом, закріпленим на баржі. Там знаходиться гідромеханічний пристрій, спеціальні насоси, резервуари, сита для фракціонування. Маса, що засмоктується, по пульпопроводу подається і укладається в гідравлічний відвал, в якому передбачені засоби, що забезпечують стік води, і природне сушіння.

  Інший спосіб видобутку річкової кварцової маси пов’язаний з осушенням ділянки русла та застосуванням відцентрового сепаратора, який не тільки очищає масу від домішок, а й фракціонує її.

  Переваги матеріалу

  Затребуваність піску, здобутого з річок, обумовлена ​​його відмінними властивостями та характеристиками. Плюси будматеріалів:

  • відсутність забруднень та домішок, що досягається природною фільтрацією;
  • екологічна чистота – пісок не викликає алергічних реакцій, змін у мікрокліматі;
  • стійкість до гниття та впливу мікроорганізмів;
  • фракційна однорідність;
  • підвищена водонепроникна здатність;
  • пожежна безпека – з піску не виділяється токсичних речовин;
  • шумоізоляційні якості;
  • довговічність;
  • придатність сипучого матеріалу до виконання різних робіт.