На нашому сайті ви можете придбати пісок кар'єрний у будь-якому обсязі. Ми допоможемо з доставкою в будь-яку точку Києва та Київської області у достатніх обсягах та за потреби у зручний час. Ви можете залишити заявку через форму зворотного зв’язку або просто зателефонувати нашим менеджерам. Відвантаження здійснюється власним автопарком, що гарантує нашим клієнтам своєчасність та короткі терміни постачання. Працюємо із забудовниками, житлово-комунальним господарствами та приватними особами.

Вартість: 110 грн/тонна
  Пісок кар’єрний з доставкою по Києву та області.

  Пропонуємо замовити пісок кар’єрний з доставкою у Києві та Київській області протягом 24 годин після оформлення заявки. Якість матеріалу підтверджена сертифікатами на нашому сайті. Доставляємо пісок своєю спецтехнікою.

  Галузь застосування

  Пісок кар’єрний – широко затребуваний будівельний матеріал, який використовується для різних видів робіт. Він поставляється в тому вигляді, в якому видобувається з кар’єру, тому містить досить велику кількість домішок (часто до 10%) – глинисті частинки, черепашки тощо. Матеріал зазвичай купують оптом – для будівництва фундаментів, засипки траншей та котлованів. Може застосовуватися в дорожньому будівництві, як дренаж або підкладка. Підходить для виробництва бордюрів, тротуарної плитки, базових наливних підлог (частіше у промислових будинках).

  Застосування кар’єрного піску

  Кар’єрний пісок – найпопулярніший і затребуваний вид піску, його застосовують практично у всіх галузях будівництва та виробництва, у зв’язку з тим, що ціна на даний вид піску найнижча, тому що він не проходить жодних додаткових обробок та очищення. Пісок будівельний купити з доставкою по Києву можна недорого та за доступною ціною. Модуль крупності такого піску зазвичай коливається не більше від 1,2 до 2,5 мм. Цей вид піску та його використання досить широко. Всі ми пам’ятаємо, як у дитинстві перекидалися саме в такому піску – злегка мокрому, з глиняними грудочками, досить м’яким та сирим. Та й зараз часто можна бачити, як на дитячих майданчиках діти ліплять цілі міста та фігурки з такого піску.

  Але для виробництва бетону або виробів із нього такий необроблений пісок, як правило, не використовують. Кар’єрний будівельний пісок видобувають у піщаних кар’єрах. До складу такого піску входять і глина і пил та інші частинки, які негативно впливають на міцність бетону. Але для штукатурних робіт його застосування цілком допустиме. Глиняні домішки якнайкраще позитивним чином впливають на якість штукатурки. Його також широко застосовують у дорожньому будівництві, а також як зворотне засипання.

  Якщо такий кар’єрний пісок пройшов процедуру промивання, його називають митим кар’єрним піском. Він досить чистий. Його застосування значно ширше, бо у його складі немає пилу, глини та каміння. Такий пісок вже можна застосовувати для виробництва бетону і похідних від нього, заливки фундаментів.

  Ви хочете купити гірський пісок недорого – просто зателефонуйте, ми допоможемо Вам придбати за оптовою ціною або зробити святкову знижку. Ми можемо зробити ціну на доставку обраного товару мізерною. Адже у нас немає орендованої техніки та орендованих водіїв. Вся техніка належить компанії. Наші водії професіонали у своїй справі. Доставлять будь-який обраний Вами товар у будь-яке місце у зручний для Вас час. Чим більше Ви у нас купите – тим доставка буде дешевшою. А вибір товарів у нас великий. Зважаючи на це, з нами вигідно і просто співпрацювати.